21. Yüzyıldayız!

80'lerde yıl 2000 diye başlayan bilim kurgu filmlerine inat,

çağımıza uygun çizgileri olması gereken

teknoloji ile inşa ediyoruz

Yeni teknolojileri takip edip, uyguluyor ve her gün deneyim tazeliyoruz…

3L MÜHENDİSLİK İNŞAAT TESİSAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2005 yılında, mühendislik, müşavirlik, tasarım ve taahhüt dallarında hizmet vermek amacı ile; konularında bu güne kadar onlarca proje, uygulama ve müşavirlik hizmetlerini başarıyla sunmuş, Burhan Sadıkoğlu, Selahattin Çanakçı ve Hakan Cengiz ortaklığında kurulmuştur. Ancak güncel konjöktür gereklerinden ötürü, ticari faaliyet olarak ortaklık sona ermiş, firma kurucularından Hakan Cengiz, firmanın tek ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir. Deneyimli ve dinamik personeliyle, 3L MÜHENDİSLİK İNŞAAT TESİSAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ, soğutma, ısıtma, havalandırma, endüstriyel ve domestik klima ihtiyaçları, komple sistem tasarımı ve mühendisliği, ürün seçimi ve uygulaması konularında etkin, rasyonel ve anahtar teslimi çözümler sunmaya hazırdır.

Gücümüz ileri teknoloji ve mühendislik gerektiren projeler için özel ve anahtar teslimi çözümler sağlamak konusundaki yeteneğimizden gelmektedir. Sunduğumuz hizmetten, bağlı kaldığımız en yüksek standartlardan büyük gurur duymaktayız, istenen hizmeti en iyi şekilde vermeye hazırız ve gerekli performans elde edildikten sonra gelecekteki ihtiyaçlarınız ve projeleriniz için çağırılacağımıza inanıyoruz.

PROJECTS

Huawei HQ, Frankfurt

Rhein-Main Conference Centre, Wiesbaden

Danske Bank Offices, Hamburg

SERVICES

Stornoway specializes in commercial construction, but over the years we have undertaken a number of projects in industrial and residential property construction. We are a flexible team with expertise in all aspects of construction work.

01

Commercial Construction

02

Industrial Construction

03

Residential Construction

CAREERS

We are always looking for skilled construction professionals to join our team. If you think you’d make a good fit, have a look at our open positions, or leave an unsolicited application.