HAKKIMIZDA

Yeni teknolojileri takip edip, uyguluyor ve her gün deneyim tazeliyoruz…

3L MÜHENDİSLİK İNŞAAT TESİSAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2005 yılında, mühendislik, müşavirlik, tasarım ve taahhüt dallarında hizmet vermek amacı ile; konularında bu güne kadar onlarca proje, uygulama ve müşavirlik hizmetlerini başarıyla sunmuş, Burhan Sadıkoğlu, Selahattin Çanakçı ve Hakan Cengiz ortaklığında kurulmuştur. Ancak güncel konjöktür gereklerinden ötürü, ticari faaliyet olarak ortaklık sona ermiş, firma kurucularından Hakan Cengiz, firmanın tek ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir.

Deneyimli ve dinamik personeliyle, 3L MÜHENDİSLİK İNŞAAT TESİSAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ, soğutma, ısıtma, havalandırma, endüstriyel ve domestik klima ihtiyaçları, komple sistem tasarımı ve mühendisliği, ürün seçimi ve uygulaması konularında etkin, rasyonel ve anahtar teslimi çözümler sunmaya hazırdır.

Gücümüz ileri teknoloji ve mühendislik gerektiren projeler için özel ve anahtar teslimi çözümler sağlamak konusundaki yeteneğimizden gelmektedir. Sunduğumuz hizmetten, bağlı kaldığımız en yüksek standartlardan büyük gurur duymaktayız, istenen hizmeti en iyi şekilde vermeye hazırız ve gerekli performans elde edildikten sonra gelecekteki ihtiyaçlarınız ve projeleriniz için çağırılacağımıza inanıyoruz.

ISO 9001 – 2008 / ISO 14001 – 2004 / OHSAS 18001